ZİRAAT SİGORTA Değer Kaybı Başvurusu

ZİRAAT SİGORTA  Değer Kaybı BaşvurusuBaşka bir araçla karşılıklı bir kaza olduysa ve bu kazada karşı taraf kusurluysa, aracınızda oluşan değer kaybını karşı tarafın trafik sigortası şirketi olan ZİRAAT SİGORTA ‘dan talep edebilirsiniz. ZİRAAT SİGORTA trafik sigortasına sahip araçla karşılıklı bir kaza gerçekleştiyse ve bu kazadan dolayı aracınızda bir araç değer kaybı oluştuysa ZİRAAT SİGORTA Araç değer kaybı hesaplama olarak sizlere danışmanlık yapıyoruz.

Tamamen yasal hakkınız olan araç değer kaybı tazminatıyla ilgili hesaplamanız, alanında uzman avukatlar tarafından yapılmaktadır. Bu hesaplama sonucunda otomobilinizde oluşan değer kaybı tazminatını almak için gerekli başvuru ve işlemleri, dilerseniz konusunda uzman bir avukatla sürdürebilirsiniz.

ZİRAAT SİGORTA Araç değer kaybı başvurusu hizmetimiz ülkemizin tüm il ve ilçelerinde geçerlidir.

Araç değer kaybı başvurusu yapmak için aşağıdaki formu doldurarak bizlere göndermeniz yeterli.

ZİRAAT SİGORTA ‘dan aracınızla karıştığınız gerek sadece maddi hasarlı kazalarda, gerekse de yaralanma veya vefat durumlarında hakkınız olan tüm maddi ve manevi tazminatları alabilmeniz için merak ettiğiniz tüm bilgileri aşağıdaki form vasıtasıyla alabilirsiniz.