27 Mart 2019

Hakkımızda

www.aracdegerkaybihesaplama.com olarak, karıştığınız kazalardan dolayı aracınız, sağlığınız veya yakınlarınızın vefatı nedeniyle haksahibi olduğunuz tazminatları hesaplıyoruz.

www.aracdegerkaybihesaplama.com sayfası üzerinde yaptığınız hesaplamalar bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir hukuki sürece kaynak olarak gösterilemez. Hesaplama sonucu olarak çıkan tutarlar sizin verdiğiniz bilgiler çerçevesinde oluşturulur.

En doğru sonuca ulaşmak için Araç Değer Kaybı Başvurusu sayfamızdan bize ulaşınız. Araç değer kaybı tazminatı, sürekli sakatlık tazminatı, vefat tazminatı ve diğer sigorta konularındaki sonuca ulaşamadığınız tüm tazminatlarla ilgili talebiniz alanında uzman bilirkişilerce incelenip sizlere geri dönüş yapılacaktır.

Sitemizin sigorta şirketleriyle resmi veya gayri resmi herhangi bir bağlantısı yoktur. Sigorta şirketlerinden yapacağınız talepleri ilgili şirketin resmi web sitesinden veya diğer iletişim kanallarından yapmanız gerekmektedir. Sayfamız sigorta şirketlerinden bağımsız olarak ziyaretçilerine talepleriyle ilgili fikir verme amaçlı bir hizmet sunmaktadır.